Google Adwords/Ads

Google Ads ile işinizi büyütün.

Google Arama ve Haritalar’da sektördeki işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Arama Ağı Reklamları
Google Arama Ağı Reklamları’yla web sayfanız, dilediğiniz anahtar kelimelerde birinci sırada yer alır.

Alışveriş Reklamları

E-ticaret siteniz varsa, Google arama sonuçlarında ürün fotoğrafı, fiyatı ve açıklamasıyla öne çıkan alışveriş reklamlarını kullanırız.

Görüntülü Reklam

Görüntülü reklam sayesinde markanızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düzenlenen bannerlar, hedeflediğiniz sitelerde gözükür. Böylece aradığınız kitleye daha kolay ulaşabilirsiniz.

Video Reklamlar

Youtube’da ve diğer video sitelerinde videolarınızı ön plana çıkarabiliriz, ilgi alanı hedefleyebiliriz.

Google Ads ile daha fazla müşteri edinin.

Sizin için daha uygun müşterilere akıllı ve kolay reklamlarla, bütçenizi aşmadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca işletmeniz için daha çok verimli sonuç elde etmeniz adına reklamlarınızı zamanla iyileştirmenize yardımcı olabiliriz.

Kiwe Digital sizlere Dijital Pazarlama ve İnternet teknolojileri konularında birden fazla çözüm üretir!

GOOGLE ADS.

Google Ads ile, ücretli reklam vererek hızlı ve potansiyel sonuçlar alabilir, ürün ve hizmetlerinizi çok daha hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Seo.

Seo çalışması, online bir kitleye erişmek isteyen tüm marklar için önemli bir pazarlama stratejisidir. Arama sıralarında ilk sırada yer alarak daha fazla satış ve daha fazla marka bilinirliği sağlanabilir.

İçerik Pazarlaması.

İçerik pazarlaması ile etkili ve sürekli içerik paylaşımı yapılarak, hedef kitlenizi etkileyip ve sürdürülebilir bir bağ kurabilirsin.