Kıwe Dıgıtal Dıgıtal Marketıng Agency.

Kiwe Digital, 2016 yılında Verinet İnternet’in markası olarak kurulmuş, markaların Dijital pazarlama sürecine destek olup, ticari büyüme sağlamaları için yola çıkmış bir dijital pazaralama ajansıdır. Kiwe, işinde uzman deneyimli ekibi ile başta İzmir olmak üzere İstanbul ofisinde’de faaliyetlerine devam etmektedir.

Başta Sosyal medya yönetimi olmak üzere sosyal medya reklamları, Seo optimizasyonu, İnternet reklamları, arayüz tasarımı ve web yazılımı konusunda hizmet vermek için yola çıkmıştır. Markaların ajanslardan beklediği deneyim ve beklentileri bir arada toplayan Kiwe Digital, kendine ilke olarak kaliteli hizmet ve beklentileri yerine getirmeyi hedeflemiştir.

KOLAY DEĞİLDİ

Yüzlerce müşteriye kaliteli hizmeti nasıl mı sunduk?

Sırrımız, markaların dijital pazarlama süreçleri için sürdürülebilir, ölçeklendirilebilir ve ölçülebilir çözümler sunmak.

Sosyal Medya Yönetimi.

Markanızın bilinirliği artar, sosyal medya ile hedef kitlenize çok daha yakın olursunuz.

Google Ads.

Google Ads ile, ücretli reklam vererek hızlı ve potansiyel sonuçlar alabilir, ürün ve hizmetlerinizi çok daha hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Seo.

Seo çalışması, online bir kitleye erişmek isteyen tüm marklar için önemli bir pazarlama stratejisidir. Arama sıralarında ilk sırada yer alarak daha fazla satış ve daha fazla marka bilinirliği sağlanabilir.

Dijital Pazarlama.

Markanızın İnternet üzerindeki tüm pazarlama süreçlerinde yer almasını sağlayarak bilinirlik, pazarlama, satış gibi hedeflerinizi yükseltip ticari büyüme şansı yakalayabilirsiniz.

İçerik Pazarlaması.

İçerik pazarlaması ile etkili ve sürekli içerik paylaşımı yapılarak, hedef kitlenizi etkileyip ve sürdürülebilir bir bağ kurabilirsin. İçerik pazarlamasının en önemli faydası, müşteri davranışını, fikrini geliştirip değiştirmektedir.

Web/Yazılım Geliştirme.

İhtiyacınız olan tüm web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor, Teknoloji dünyasına ayak uyduran modern arayüz ve İnternet teknolojileri yaratıyoruz.

7563

Kupa Kahve

424

Mutlu Müşteri

136

Proje Tamamlandı

6375

Soru Cevaplandı
Bize Katıl

Yaratıcılıktan İlhan Alanlardan Mısın?

Dinamik, yenilikçi ve ekip çalışmasına yatkın mısın? Zorlu işleri başarıya ulaştırmak, mutlu hissetmene mi neden oluyor? Her gün yeni bir şey öğrenmek, gelişmek ve güçlü bir markanın parçası olacağını bilmek  ister misin.

O halde sana bir teklifimiz var…

SEO Uzmanı Arıyoruz.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgili en az 4 yıl deneyime sahip, Web sitesi optimizasyonu konusuna...

Read More

Dijital Pazarlama Uzmanı Arıyoruz.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Üniversitelerin İşletme, İletişim, Reklam Tanıtım ve Pazarlama bölümlerinden mezun, Dijital kampanya yönetimi başta olmak üzere;...

Read More