SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile işletmenizi üst sıralara çıkartın!

Google Arama ve Haritalar’da  işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Marka Bilinirliği
SEO hizmetiyle web sayfanız, sektörünüzle ilgili birçok hedef kelimede birinci sırada olur. Bu da sizi fark edilir derecede ön plana çıkartır.

Trafik Artışı

SEO çalışmaları sonucunda arama motorlarından aldığınız ziyaretçi sayısı artar.

Yatırım Getirisi

Ücretli reklamlara nazaran SEO, yatırım gerektiren ve yaptığınız yatırımın karşılığını kısa zamanda alacağınız bir dijital pazarlama örneğidir.

Kalıcı Etki

SEO çalışmaları ile arama motorlarında daha uzun süreli bir konum elde edersiniz.

WEB SİTENİZİN GOOGLE’DA ÜST SIRALARDA ÇIKMASI, DÜKKANINIZIN EN İŞLEK CADDEDE OLMASINDAN DAHA FAYDALIDIR.

SEO çalışmalarıyla kalıcı ve etkin bir başarı sağlamak ister misiniz? Sektörünüzle ilgili birçok hedef kelimede Google aramalarında birinci sayfada yer alarak marka bilinirliği ve yeni müşteriler elde edebilirsiniz.

Kiwe Digital sizlere Dijital Pazarlama ve İnternet teknolojileri konularında birden fazla çözüm üretir!

GOOGLE ADS.

Google Ads ile, ücretli reklam vererek hızlı ve potansiyel sonuçlar alabilir, ürün ve hizmetlerinizi çok daha hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Seo.

Seo çalışması, online bir kitleye erişmek isteyen tüm marklar için önemli bir pazarlama stratejisidir. Arama sıralarında ilk sırada yer alarak daha fazla satış ve daha fazla marka bilinirliği sağlanabilir.

İçerik Pazarlaması.

İçerik pazarlaması ile etkili ve sürekli içerik paylaşımı yapılarak, hedef kitlenizi etkileyip ve sürdürülebilir bir bağ kurabilirsin.